Ponuka práce

- náborový príspevok

-  100% zdravotný stav

- ubytovanie zdarma   -  vek od 18 rokov
- nealko nápoje a káva zdarma   - pozitívny prístup k práci
- provízia z drinkov Je ťažké nájsť si prácu ? Nechceš pracovať za pár eur ? Chceš si zarobiť viac ako 1000eur mesačne ?
- vyplácanie denne

Chceš spojiť prácu so zábavou ? Tak odbúraj zábrany a predsudky a pridaj sa k nám.

- preplácame cestovné Ponúkame prácu v zabehnutom nočnom klube v Bratislave. Ubytovanie zabezpečené(zadarmo), káva,
- sociálne a zdravotné odvody nealko zdarma, peniaze sú vyplácané denne.
V prípade záujmu nás kontaktuj a môžeme si dohodnúť nezáväzné stretko.
úť nezáväzné stretko.

Hľadáme sympatické a spoľahlivé dievčatá a ženy od 18 rokov, ktoré majú chuť pracovať a záujem vylepšiť si finančnú situáciu. Diskrétne a slušne v zabehnutom, zrenovovanom podniku v Bratislave. Vyplácame ihneď na ruku, pracovná doba dohodou, cestu k nám Ti preplatíme, nealko, káva zdarma, tiež ubytovanie zdarma k dispozícii. Priateľský kolektív a serióznosť je samozrejmosťou. Tak neváhaj a kľudne nás kontaktuj emailom alebo telefonicky. Tešíme sa na našu spoluprácu.

Nymfa Club

The Best Erotic Club